ניהול עמודי פייסבוק – המומחיות שלנו

1/20/2016

 

ניהול עמודי פייסבוק הנו קונספט שיווקי הנהוג במשרדי פרסום ומטרתו להביא לחשיפת העסק ברחבי רשת האינטרנט על ידי ניהול שותף ונכון של עמוד הפייסבוק העסקי. בעזרת ניהול נכון אפשר לשמור על קשר עם הלקוחות והגדלת החשיפה ללקוחות פוטנציאליים ובנוסף, הוא יכול לשמש ככלי לפרסום העסק ולהגדלת המכירות.אז איך זה עובד?

בימינו, ל-90 אחוז מהאוכלוסייה ישנו עמוד פייסבוק אישי. אך גם מרבית העסקים היום נעזרים ברשת החברתית ומקימים עמוד פייסבוק עסקי. בכדי להגיע לתוצאות הרצויות ולחשיפה המרבית והיעילה ביותר יש צורך בעיצוב, תכנון וניהול רציף של עמוד הפייסבוק. רק עמוד פייסבוק יצירתי ומעניין יגרום ללקוחות לעשות לייק ולהיות חברים שלכם ברשת!

ובכן, לייקים הם הסימון החיובי בו מאשרים הלקוחות שהם רוצים להיות חלק מכם. זה נכון שזה חשוב, חשוב מאוד. אך לא העיקר – העלאת תכנים באופן שותף, סרטונים, תמונות וגרפיקות שיווקיות יעצימו את כוחו של העמוד ויאפשרו לו להיות פופולארי יותר בקרב הצופים שכן הם יעשו שיתופים ויעבירו את העמוד הלאה. כמובן שהדבר יביא לייקים נוספים לעמוד, והמעגל ילך ויתרחב בהתאם להשקעה. לא תשקיעו בעמוד שלכם, הלקוחות לא יצטרפו לעמוד, והלקוחות שכבר קיימים יעזבו אותו שכן אין להם  עניין בעמוד שומם ומשעמם.

פה אנחנו נכנסים לתמונה –

לא רק שאנחנו יוצרים עמוד פייסבוק עסקי, לא רק שאנחנו מנהלים אותו באופן יומיומי, אנחנו גם נהיה בקשר עם הגולשים שלכם. אחד הדברים החשובים ביותר הוא להישאר בקשר עם הלקוחות שלכם, להגיב לתגובות שלהם ולאינבוקסים שלהם. לבעלי עסק פרטי לרוב אין את הזמן הדרוש בכדי להקדיש אותו לטענות, מענות או סתם פירגונים של לקוחות. לכן אנחנו לוקחים את המושכות ומספקים מענה מהיר לפניות הגולשים מה שיגרום להם להבין שהעסק שלכם מתייחס בכבוד לכל פניה והוא בעל תודעת שירות גבוהה.

בכדי להשיג תוצאות משמעותיות יש להמשיך לתחזק את העמוד לטווח ארוך ותוך שימת לב לפרטים הקטנים ולכן אנחנו כמשרד פרסום המתמחה בניהול עמודי פייסבוק נשמח להיות לכם לעזר. עסקים רבים משתמשים כיום בשירותי ניהול עמוד פייסבוק מתוך מטרה לקדם את העסק ולהקל את עבודתם השיווקית. אנחנו נדאג שהעמוד שלכם יהיה פופולארי בקרב הגולשים, מעניין, ייחודי ובעל מהירות תגובה גבוהה מה שיזניק את העסק שלך להצלחה מסחרית. עם הניסיון שלנו והרצון שלכם תוכלו להיות בטוחים שנגיע לתוצאות הדרושות והטובות ביותר עבור הלקוח.

בין לקוחותינו המרוצים תוכלו למצוא את קפה לולה, אולמי marcelle venue, בית הפול המקורי ועוד רבים אחרים….

אם גם אתם רוצים להצטרף להצלחה של משרד הפרסום אנשים מדיה אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר במספר טלפון: 1599-705060

הגיע הזמן שתשבו רגל על רגל ותתנו למומחים לעשות את העבודה!!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archive

December 28, 2017

Please reload

Recent Posts