קידום בגוגל

12/28/2017

מזה בעצם אומר? בכתבה הבאה ננסה לפרט איך תצליחו להסתדר עם קידום האתר שלכם בגוגל

מבלי ששמנו לב, פרצה לה מלחמת עולם שלישית. מדובר במלחמה ווירטואלית בשם קידום בגוגל. זוהי מלחמה שלא מביישת את קודמותיה בסדר גודלה.
אתם בטח שואלים על מה המהומה

קידום בגוגל – זירת האינטרנט היא מהתחרותיות ביותר שניתן למצוא כיום, לכן אין זה מפתיע שמתנהל שם מאבק יומיומי בין האתרים על הזכות להופיע ראשונים בתוצאות החיפוש. במרחב המקוון ניתן למצוא מספר אינסופי של אתרים, כשהקלדה של מילות מפתח מסוימות במנוע החיפוש גוגל תחשוף את הגולש לתוצאות רבות. ככל שקידום בגוגל של אתר העסק שלכם טוב יותר וממקם אותו גבוה יותר, כך גדלים הסיכויים שייכנסו אליו. קידום בגוגל יכול להיות ההבדל בין עסק שמדברים עליו לבין עסק נחבא לכלים. ויש כלים…

ישראלי ממוצע מבלה ברשת כ-4.5 שעות בכל יום, לכן מתבקש שעסק יחזיק ברשותו אתר. על מנת לזכות בחשיפה, העסק חייב לבצע קידום לאתר, כלומר שיופיע בראש דפי התוצאות בגוגל. קידום אתרים הוא המפתח המרכזי להצלחתו של עסק במרחב המקוון. מיליוני ישראלים עושים שימוש ברשת, והדרך להגיע אליהם עוברת ביצירת נוכחות ווירטואלית על גבי תוצאות מנועי החיפוש. כיום, רובנו מחפשים אתרי אינטרנט ושירותים שונים דרך גוגל, לכן, הדרך הטובה ביותר להגדיל את קהל לקוחותיכם ולהפוך את העסק שלכם למצליח היא באמצעות קידומו בגוגל.
ניתן לעשות קידום בגוגל בשני אופנים – קידום ממומן בגוגל (ברשת הפרסום של גוגל הנקראת אדוורדס) ובאפיק האורגני (בתוצאות הטבעיות של גוגל). קידום ממומן הוא למעשה פרסום בגוגל שבו המפרסם משלם לגוגל כסף בכל פעם שלוחצים על המודעה שלו – בהתאם לקריטריונים שגוגל קובעת היא מחליטה כמה גבוה לדרג את המודעה של המפרסם וכמה חשיפה הוא יקבל. קידום אורגני הוא קידום בתוצאות הטבעיות של גוגל. במסגרת קידום אורגני מקדם האתר עושה פעולות שמעלות את ערכו של האתר בעיני גוגל, מה שגורם לגוגל להציג את האתר גבוה יותר בתוצאות הטבעיות. כמובן שלכל סוג של קידום יש יתרונות וחסרונות, והעדיפות ביניהם תלויה בכמה בחינות – זמן, עלות, מיקוד ומיתוג.

קידום בגוגל הוא נושא מורכב ודינמי הדורש מקצועיות רבה, ידע טכני והתמדה להבטחת הצלחה. אנחנו מוכנים לצאת למלחמת הקידום, ויש לנו כמה סוסים טרויאנים.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archive

December 28, 2017

Please reload

Recent Posts